KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12213599
nr 1221 3599
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad. 32/100, figurer. Motivet: 48x33
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:52:13
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)